GIMNAZIJA NOVA GORICA – ŠOLA AMBASADORKA EP

V preteklem letu so bili izbrani dijaki 3. letnikov aktivno vključeni v projekt Šola ambasadorka EP. Ker so izpolnili vse pogoje in so uspešno izvedli celoten program, so jim slovenski poslanci v Evropskem parlamentu v petek, 16. 6. 2017, v Ljubljani uradno podelili nazive ambasadorjev, naziv Šola ambasadorka EP pa je pridobila tudi naša gimnazija.

Naziv ambasador so prejeli: Ana Lipušček, Anton Vidič, Blaž Levpuščk, Dejan Pejčić, Gaja Okretič Kogoj, Hana Munih, Ivana Koron, Jakob Kokole, Lea Školaris, Maja Kragelj, Maruša Vidrih, Tina Fornazarič, Maša Beguš, Mija Ivančič, Teodora Komlenić, Tina Reščič, Valentina Lazar in Neja Vičič. Pri uspešno izvedenem projektu jim je pomagala mentorica prof. Suzane Černe. Vsem iskrene čestitke!